Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون header.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب header.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /home/zerosana/public_html/wp-includes/functions.php on line 5579
معرفی کامل الکتروموتور SIEMENS – گروه صنعتی زیرو صنعت معرفی کامل الکتروموتور SIEMENS – گروه صنعتی زیرو صنعت

الکتروموتور SIEMENS 

تاریخچه:

الکتروموتور SIEMENS ساخته شرکت الکتروموتور صنعتی زیمنس است که یک شرکت آلمانی و چند ملیتی است. این شرکت توسط ارنست فون زیمنس در سال ۱۸۷۴ در شهربرلین تاسیس شد. امروزه شرکت زیمنس در چهار بخش اصلی انرژی، صنعت، پزشکی، زیرساخت های شهری فعالیت می‌کند. گروه صنعتی زیمنس در حوزه های تولید تجهیزات مخابراتی، لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی، قطار وبرخی حوزه های دیگر فعالیت خود را ادامه می‌دهد. تاریخچه شرکت الکتروموتور های زیمنس:
زیمنس در سال ۱۸۴۸ توسط ارنست زیمنس تآسیس گردید. ارنست در سال ۱۸۴۸ اولین و طولانی ترین خط تلگراف را از برلین تا فرانکفرت ساخت و برادر خود را به نمایندگی لندن فرستاد.

او در سال ۱۸۶۷ توانست تلگراف بین برلین کلکته را به پایان رساند. سر انجام زیمنس در سال ۱۸۶۶ توانست با استفاده از علم پایه ای مایکل فارادی اصول ساخت دینام الکتریکی کشف و شروع به ساخت ماشین الکتریکی کرد. پس از ده سال سرانجام توانست اختراع خود را به تولید انبوه رساند و کمک زیادی به اقتصاد کرد.
الکتروموتور صنعتی زیمنس:
امروزه گروه صنعتی زیمنس در طی تمام مراحل تولید الکتروموتور های خود همه قوانین استاندارد های اروپا را مدنظر خود قرار می‌دهد. این قوانین سبب شده تا علاوه بر محصولی با کیفیت در الکتروموتور های خود کاهش مصرف انرژی را داشته باشد. شرکت تولیدی زیمنس آلمان برای تمامی مصرف کنندگان خود اعم از عمومی و صنعتی طیف متنوعی از الکتروموتور هارا درنظر گرفته است. گستردگی محصولات زیمنس شامل انواع الکتروموتور های معمولی و ضد انفجار و انواع دیگر با کارایی (۰٫۱۲ تا ۴۰۰) باعث شده تا از پیشرو ترین تولیدکنندگان الکتروموتور در بازار جهانی باشد.
استفاده از آلیاژ های مناسب در ساخت محصولات خود در جهت افزایش عمر الکتروموتورها باعث شکل‌گیری اعتماد جهانی نسبت به تولیدات گروه زیمنس شده است.

مطالب پیشنهادی : کاربرد های الکتروموتور های weg

مزایا الکتروموتور SIEMENS 

از مزایای الکتروموتور های زیمنس می‌توان به بدنه آلومینیوم، سبک بودن، استاندارد بودن، انواع سایزهای مختلف جهت مصارف مختلف و صرفه جوی در مصرف انرژی اشاره کرد. زیمنس دارای بیش از ۱۶۵ سال سابقه فعالیت تجاری در این صنعت دارای سابقه بسیار درخشان می باشد. زیمنس مدل پیشرفت خوبی دارد و از سابقه درخشان بهره می‌برد. امروزه زیمنس تبدیل به یک نیروگاه جهان شناخته شده که می‌تواند بخش‌های مختلفی مانند تولید برق انتقال آن به توضیح مراحل هوشمند شبکه و کاربرد کارآمد انرژی الکتریکی را شامل شود.

گروه صنعتی زیرو صنعت با بیش از یک دهه فعالیت در این زمینه اقدام به تأمین و فروش انواع الکتروموتور و قطعات یدکی آنها از شرکت الکتروموتور siemens  آلمان کرده است.

الکتروموتور SIEMENS
 

گروه صنعتی زیرو صنعت

گروه صنعتی زیرو صنعت با کادری مجرب و متعهد در زمینه طراحی ، اجرا، راه اندازی و تامین و تعمیر انواع اکترو موتور و الکترو گیربکس های صنعتی با برند های روز دنیا در خدمت شما ارگانها ، شرکت ها و صنعتگران محترم میباشد. همچنین ما در راستای بالابردن و بهبود بخشیدن سرعت عمل شما صنعتگران گرامی کاتالوگ های الکتروموتورها و گیربکس های صنعتی را در اختیارتان قرار داده ایم.
برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون footer.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب footer.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /home/zerosana/public_html/wp-includes/functions.php on line 5579