صفحه اصلی


زیرو صنعت
گروه صنعتی زیرو صنعت با کادری مجرب و متعهد در زمینه طراحی، اجرا، راه اندازی و تامین و تعمیر انواع الکترو موتور و الکترو گیربکس های صنعتی با بهترین برند های روز دنیا در خدمت شما ارگانها، شرکت ها و صنعتگران محترم میباشد
همچنین ما در راستای بالابردن وبهبود بخشیدن سرعت عمل شما صنعتگران گرامی کاتالوگ های الکتروموتورها و گیربکس های صنعتی را در اختیارتان قرار داده ایم.

گروه زیرو صنعت بهترین تامین کننده الکتروموتور و الکترو گیربکس های صنعتی با برند های روز دنیا هستش که در زمینه کاری خود با شرکت های  بزرگی کار کرده است. 

بهترین محصولات صنعتی زیرو صنعت

تمامی خدمات و محصولات زیرو صنعت با ضمانت و گارانتی می باشد.

پیشهاد میکنم برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

[mc4wp_form id=”1065″]

ما به شما بهترین

با گروه صنعتی زیرو صنعت بیشتر آشنا شوید

گروه صنعتی زیرو صنعت با کادری متخصص در زمینه های فروش و تعمیر انواع الکتروموتور ها ، الکتروگیربکس های صنعتی ، پمپ ها بهترین خدمات را ارئه می دهد. این گروه صنعتی با شرکت های بزرگی از جمله ایران خودرو ، سایپا، شرکت فولاد خوزستان ،ماموت خودرو ، گروه صنعتی کاوه و… کار کرده است. هدف ما از ایجاد سایت زیرو صنعت برای ارتباط راحت مشتری با محصولات صنعتی ما و ارتباط راحت تر است که کاربران بتوانند به صورت آسان هم بتوانند از محصولات دیدن کنند و هم با انواع لوازم های صنعتی بیشتر آشنا شوند، البته این هم بگم که تمامی محصولات و خدمات ما صد در صد با گارانتی و ضمانت است که مشتریان در این صورت بتوانند از خدمات پس از فروش ما بهر مند شوند. 

بیشتر زمینه  تخصصی گروه صنعتی زیرو صنعت در گیربکس های صنعتی است که از جمله : گیربکس sew ، گیربکس آویز ، گیربکس حلزونی و… مدل های دیگر این گیربکس است. دلیل اینکه گروه ما در این زمینه تخصص بهتری دارد به دلیل محبوبیت و کیفیت عالی گیربکس ما است که بیشتر زمینه کار ما هم در حوزه گیربکس های صنعتی است اما شما مشتریان و صنعتگران میتوانید تمامی محصولات ما رو با بهترین کیفیت و حتی میتونم به جرات بگم که با بهترین قیمت از گروه صنعتی زیرو صنعت خریداری کنید.

امیدواریم که بتوانیم به شما بهترین محصولات و خدمات صنعتی را ارائه دهیم